UAB LITFARMA savo veiklą pradėjo dar 1994 metais. Daugiau nei dvidešimt metų kruopštaus darbo bei nuolatinio tobulėjimo, sudarė tvirtą pagrindą šiandieninei įmonės veiklai. Darnus ir kvalifikuotas kolektyvas savo daugiametę patirtį tikslingai naudoja siekdamas surasti ir Lietuvos medicinos įstaigoms pristatyti kokybiškas bei pažangias medicinos priemones bei įrangą.

Mes atidžiai renkamės partnerius – medicininės įrangos ir priemonių gamintojus – sveikatos priežiūroje reikalingi tik aukštos kokybės ir pažangūs produktai. Didžiuojamės partneryste su pasaulyje pirmaujančiais gamintojais, tokiais kaip BAXTER, AGFA, SOLUSCOPE, FRANKE ir kitais.

 

                                                                         LITFARMA atstovai nuolatos lankosi pasaulinėse medicinos įrangos parodose, seka naujoves ir jas pristato Lietuvos medikams. Dalyvaujame gamintojų rengiamuose teoriniuose ir praktiniuose mokymuose, taip įgydami naujas kompetencijas. Profesionali komanda padės išsirinkti Jums tinkamiausią įrangą, suteiks išsamią informaciją apie pritaikymo galimybes bei konsultuos naudojimo klausimais. UAB LITFARMA remia Lietuvos gydytojų asociacijų bei draugijų organizuojamus kvalifikacijos tobulinimo seminarus ir konferencijas.

Mūsų klientai – Lietuvos gydymo bei slaugos įstaigos, vaistinės bei privatūs asmenys.

 

 

UAB LITFARMA yra atestuota kokybės vadybos sistemos ISO 9001:2015